Monsta Brno

Monsta Brno, spol. s r.o.

logo MonstaFirma MONSTA BRNO, spol. s r.o. byla založena v roce 1992, zabývající se prodejem náhradních dílů a traktorů UŘ II z produkce ZTS Martin.
V roce 1993 firma rozšířila sortiment o náhradní díly a traktory ZETOR. V období následných let firma rozšířila sortimenet na zemědělské stroje, zařízení a příslušenství českých výrobců, např. Agrostroj Pelhřimov. V současné době firma trvale drží skladem cca 40 000 položek a zabývá se prodejem dalších komodit, jako jsou pneumatiky, akumulátory, oleje, ochranné pomůcky, čistící prostředky, malá zemědělská mechanizace, nářadí aj., tak aby uspokojila kompletně požadavky zákazníků, především soukromých zemědělců a zemědělských společností.
mapa s pobočkamiDíky tomu, že má firma vybudované dlouhodobé vztahy s cca 400 výrobci a dodavateli po celé EU, dokáže svým zákazníkům nabídnout kvalitní zboží v trvale příznivých cenách. Ve skladech a prodejnách jsou odborně vyškolení prodejci s dlouholetou praxí v opravárenství. Poradenství našich prodejců lze využít zcela zdarma, tak aby oprava byla provedena nejen kvalitně, ale i efektivně. Firma Monsta nabízí svým stálým zákazníkům systém slev a bonifikací.
V roce 2008 firma otevřela svoji pobočku i v obci Dražice v místech bývalého areálu ZD.
 
Více informací zde.