Sakutus CZ

Sakutus CZ a.s.

logo firmy SAKUTUS CZ a.s.Společnost SAKUTUS CZ a.s. je českým výrobcem infratopení - infrapanelů z temperačních článků NOMATERM. Základní výrobní řadou jsou stropní panely STROPTERM, které slouží ke stropnímu infravytápění obytných, kancelářských, průmyslových i hospodářských prostor.
 
Sídlo a adresa společnosti:
SAKUTUS CZ a.s.
Dražice 256,
391 31 Dražice
 
Kontaktní údaje:
telefon a fax : + 420 381 239 027
sakutus@sakutus.cz
 
Více o firmě dozvíte zde.
 

SAKUTUS oceněn

Sdružení českých spotřebitelů udělilo cenu Spokojeného zákazníka 2015 Dražickému výrobci infrapanelů.

Ocenění spokojený zákazník     Ve čtvrtek 9.prosince byly společnosti SAKUTUS oceněny za dlouholetou výrobu infrapanelů a vynikající přístup k zákazníkům cenou Spokojeného zákazníka Jihočeského kraje 2015.
     Cena byla předána 1.náměstkyní hejtmana Jihočeského kraje Mgr.Ivanou Stráskou, která předsedá odborné komisi Sdružení českých spotřebitelů Jihočeského kraje.
Sdružení českých spotřebitelů bylo založeno jako občanské sdružení v roce 1990 a je nejdéle působící nevládní organizací v oblasti ochrany spotřebitelských zájmů v ČR. Ocenění Sdružení českých spotřebitelů vyjadřuje, že oceněný, který jej získal, trvale poskytuje služby v oboru svého podnikání v souladu s očekáváním spotřebitele. Oceněný naplňuje nejen požadavky dané obecně závaznými platnými právními předpisy, ale dále při poskytování služeb a uvádění výrobků na trh, má dostatečně deklarovanou jakost a spolehlivost. Oceněná společnost nadstandardně poskytuje své služby s odpovídající odbornou úrovní a poskytuje potřebné informace spotřebitelům (zajištění odborného servisu). Cena byla udělena na následující 2 roky.
foto z ocenění
Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
spokojeny-zakaznik-tiskova-zprava-2015.pdf 615.6 Kb