Výlovy

2018 - Výlov

Rybníka Na Suchých - sobota 13.10.2018 od 10:00. Více informací v příloze.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
vylov-2018520731721.pdf 502.5 Kb

2014 - Výlov

     V sobotu 1. 11. 2014, za nádherného počasí, byl v osm hodin zahájen výlov našeho rybníka „Na Suchých“. Napětí, co po třech letech a loňské povodni vydá, bylo značné. Kombinace obou těchto skutečností zřejmě způsobila obrovský zájem mezi občany nejen z Dražic.
     Členové rybářského spolku spolu s táborskými rybáři zahájili samotný výlov. K vidění byly nádherné kusy amurů, tolstolobiků, štik a samozřejmě kaprů. Nemohlo ale zůstat jen u prohlížení úlovků a tak se návštěvníci mohli občerstvit v příjemném prostředí se stylovou hudbou a rybími specialitami. Jenom krátce, grilovaného kapra se snědlo dvacet pět kilogramů, rybího tataráku pět a půl, dále třicet pět litrů guláše, šedesát klobás a padesát párků. Spotřebu piva si raději necháme pro sebe.
     Co ještě tato akce odhalila. Rybník je po loňských povodních značně zabahněn, a tak došlo alespoň k částečnému vyčištění výpusti členy rybářského spolku. Toto čištění komplikovalo značné množství velkých kamenů u výpusti, které tam v létě házejí teenageři, kteří se pomocí nich potápí na dno.  Dalším, a to spíše zklamáním, bylo zjištění, že pytlákům, nebo nepoctivým rybářům padl za oběť trofejní sumec o délce stopadesát centimetrů. Což je smutné, ale….
     Jménem svým a za rybářský spolek bych chtěl tímto poděkovat všem, jež se na hladkém průběhu této společenské akce podíleli. Je to sice brzy, ale chtěl bych všechny pozvat na další výlov v roce 2017.
Petrův Zdar

Vlastimil Urban

 

 


2014 - Výlov rybníka Na Suchých

Sobota 1.11.2014 od 8:00 hodin.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
výlov.jpg 250.3 Kb