Informační systém v obci

SMS rozhlas - provoz služby v podmínkách GDPR

Služba je určena pro občany obce Dražice a majitele nemovitosti v k.ú. Dražice u Tábora. Registrací do služby souhlasíte se shromažďováním, uchováním a zpracováním Vašich osobních údajů (viz.registrační formulář) za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů, informování během krizových situací, při haváriích a jiných mimořádnostech (odstávka vody, bezproudí); informování o kulturním a dalším dění v obci (akce pořádané v Dražicích místními spolky).

Svůj souhlas nejste povinni udělit, bez něj však není možná Vaše registrace do služby. Souhlas můžete kdykoli odvolat písemně, zasláním na adresu obce Dražice nebo e-mailem na info@obecdrazice.cz. Odvolání souhlasu nemá zpětné účinky.

Správcem Vašich osobních údajů je obec Dražice se sídlem Dražice čp. 166, Dražice 391 31. Zpracovávány budou Vaše jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo případně email. Vaše osobní údaje nebudál dále předávány. Správce bude uchovávat osobní údaje po dobu nezbytně nutnou (po dobu trvalého pobytu v obci či po dobu trvání souhlasu).

Záznamy o rozeslaných zprávách budou uchovávány po dobu 2 měsíců od rozeslání, a to pro účely prokázání, že byly rozeslány. Proti uchování těchto záznamů můžete vznést námitku a žádat jejich výmaz.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost