Sdělení

Výběr termínu OK, podpora však mizivá!

Raport z tenisového turnaje "O pohár starosty obce".

Tenisový turnaj 4herV sobotu 10. září 2022 od 9:00 proběhl ve sportovním areálu 12. ročník tenisového turnaje 4her o putovní pohár starosty obce. Počasí hrozilo deštěm, ale skvělý výběr termínu a urgence na nejvyšších místech nám přinesly kromě krátké dešťové přeháňky krásný den.
Klání se zúčastnilo 16 více nebo méně připravených borců, kteří nechali na kurtech jako vždy co mohli. Nikomu není známo, co mohlo tentokrát způsobit výsledkový neposun směrem vzhůru pana starosty ve srovnání s minulými turnaji. Snad horší příprava nebo snad jen minimální podpora diváků, jenž se mu dostala při hře. Zájem diváků neprobudila ani výzva místního rozhlasu. Po zázračném losu se tentoktrát nekonalo překvapení, turnajem jak nůž máslem prošla a zvítězila dvojice Per Novák – Tomáš Richtr. Turnaj proběhl opět bez protestů, asi kvůli tomu, že se souběžně hrál venku fotbal našeho A i B mužstva, takže horké hlavy se vyřádily jinde. Po vyhlášení výsledků s předáním cen, které tradičně věnovala obec, následovala společenská část, která byla na události poněkud bohatší: 3 soudky, 2 grilované kýty, šampaňské s jahodami a kultivovaná zábava až do půlnoci. Zázemí jsme tentokrát měli v bývalé, dnes už částečně zrekonstruované klubovně NOM.
Na příští turnaj se budou muset vyměnit losovací tenisáky, asi je má Tomáš s Petarem cinknutý!
Tenisový turnaj 4her Tenisový turnaj 4her Tenisový turnaj 4her Tenisový turnaj 4her Tenisový turnaj 4her

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost