Rybník "Na Suchých"

Pravidla sportovního rybolovu - rybník Na Suchých

Pravidla sportovního rybolovu - rybník „Na Suchých“
obce Dražice a Meziříčí od 2018

Sportovní rybolov je provozován rybáři na vlastní nebezpečí a jeho provozem nebudou ohroženi ani omezeni ostatní občané při využívání vodního díla.

1. Rybolov na rybníce může na základě povolenky vydané obcí Dražice provozovat každý občan EU. Bez platné povolenky je rybolov zakázán pod pokutou 30 000,-Kč.
  2. Rybolov bude provozován v kalendářním roce o víkendech (pátek, sobota, neděle) od Velkého pátku do Památky zesnulých
březen, duben, září, říjen, listopad:            06:00 – 22:00
květen, červen, červenec, srpen:                04:00 – 23:00
  1. Rybařit je povoleno na 2ks prutů na rybáře. Rybář si může z úlovku ponechat pouze 1ks nedravé ryby denně, a to v míře od 40 do 60 cm (maximálně 15ks za rok). Ponechaná ryba musí být zaznamenána na přehledu úlovků.
  2. Za nástrahu živočišného původu lze použít pouze žížaly a bílé červy obvyklé.
  3. S ulovenou rybou je rybář povinen zacházet maximálně šetrně.
  4. Rybář je povinen mít u sebe platnou povolenku a na požádání pověřeného pracovníka obecního úřadu ji předložit.
  5. Otevřený oheň lze rozdělávat pouze na vymezeném místě u rybářské bašty.
  6. V případě porušení pravidel bude povolenka bez náhrady odebrána na jeden kalendářní rok.
  7. Obec Dražice a Meziříčí si vyhrazují právo tato pravidla kdykoli změnit.
  8. Po skončení rybářské sezóny (nejpozději do konce kalendářního roku) rybář dodá kopii úlovků (slouží pouze k statistickým účelům) na obecní úřad Dražice.

Ceny povolenek:

Celoroční
                občané Dražic a Meziříčí   do 15 let          400,-Kč
                                                               ostatní             800,-Kč

ostatní občané EU              do 15 let          550,-Kč
                                                               ostatní          1.200,-Kč

Víkendová
                občané Dražic a Meziříčí   do 15 let         300,-Kč
                                                               ostatní            450,-Kč

ostatní občané EU              do 15 let         400,-Kč
                                                               ostatní             550,-Kč

Povolenky jsou vydávány pouze na obecním úřadě v Dražicích.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost