Obec Dražice

Sdělení

Zhodnocení 2. ročníku

tenisového turnaje "O pohár kanceláře Petra Hervíře"

V sobotu 8.8.2015 se na hřišti TJ Dražice uskutečnil druhý ročník tenisového turnaje „O pohár kanceláře Petra Hervíře“ ve dvouhře.
   Turnaje se účastnilo 15 hráčů. Sešli jsme se ráno v 8.00 hodin. Po rozlosování hráčů byly sestaveny dvě skupiny, ve kterých se hrálo systémem „každý s každým“. Hráči nebojovali pouze mezi sebou, silným soupeřem jim bylo slunce a velké horko, které po celý den panovalo.
   Po odehrání základní části turnaje postoupili z každé skupiny čtyři nejlepší hráči do „pavouka“ finálových bojů. Finalisté bojovali jako lvi a jeden druhému nedarovali zadarmo ani jediný míček.
   Po celý den bylo pro účastníky turnaje připraveno občerstvení a nápoje, které v tomto tropickém dni přišly obzvlášť každému vhod. Diváci i hráči měli možnost využít otočný simulátor nárazu a v něm si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je, když se při nehodě otočí auto na střechu a jak je důležité používání bezpečnostních pásů.
   Hrálo se o hodnotné ceny. Vítězové obdrželi poháry, sportovní vybavení a dárky. Hráči, kteří skončili na druhém a třetím místě dostali ještě vstupenky na fotbalové utkání Sparty do GENERALI ARÉNY v Praze. Hlavní výhrou pro vítěze byl navíc putovní pohár a opět víkendový pobyt s polopenzí pro 2 osoby v hotelu Kubát v nejvýše položené obci v republice - v Benecku v Krkonoších.
   I přes veliké horko jsme se všichni dobře pobavili, viděli skvělé sportovní výkony a užili si krásný den. Za organizační pomoc zaslouží poděkování Petr Novák.