Obec Dražice

Sdělení

Zhodnocení 2. ročníku

tenisového turnaje "O pohár kanceláře Petra Hervíře"

   V sobotu 8.8.2015 se na hřišti TJ Dražice uskutečnil druhý ročník tenisového turnaje „O pohár kanceláře Petra Hervíře“ ve dvouhře.
   Turnaje se účastnilo 15 hráčů. Sešli jsme se ráno v 8.00 hodin. Po rozlosování hráčů byly sestaveny dvě skupiny, ve kterých se hrálo systémem „každý s každým“. Hráči nebojovali pouze mezi sebou, silným soupeřem jim bylo slunce a velké horko, které po celý den panovalo.
   Po odehrání základní části turnaje postoupili z každé skupiny čtyři nejlepší hráči do „pavouka“ finálových bojů. Finalisté bojovali jako lvi a jeden druhému nedarovali zadarmo ani jediný míček.
   Po celý den bylo pro účastníky turnaje připraveno občerstvení a nápoje, které v tomto tropickém dni přišly obzvlášť každému vhod. Diváci i hráči měli možnost využít otočný simulátor nárazu a v něm si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je, když se při nehodě otočí auto na střechu a jak je důležité používání bezpečnostních pásů.
   Hrálo se o hodnotné ceny. Vítězové obdrželi poháry, sportovní vybavení a dárky. Hráči, kteří skončili na druhém a třetím místě dostali ještě vstupenky na fotbalové utkání Sparty do GENERALI ARÉNY v Praze. Hlavní výhrou pro vítěze byl navíc putovní pohár a opět víkendový pobyt s polopenzí pro 2 osoby v hotelu Kubát v nejvýše položené obci v republice - v Benecku v Krkonoších.
   I přes veliké horko jsme se všichni dobře pobavili, viděli skvělé sportovní výkony a užili si krásný den. Za organizační pomoc zaslouží poděkování Petr Novák.
Již se těšíme na další ročník.
 
A konečné pořadí finálové osmičky?
8.  Pavlík Jan
7.  Krásný Adam
6.  Kolář Michal
5.  Ursacher Marek
4.  Novák Petr
3.  Novotný Jiří
2.  Stuchlík Vlastimil
1.  Krásný Petr
Petr Hervíř
Fotodokumentace zde.
 

 

 

Dnes je: 19.03.2019

Svátek slaví: Josef

kalendář událostí

Hlášení místního rozhlasu