Obec Dražice

Sdělení

Vyhodnocení tenisového turnaje

V sobotu 10.září 2016 se ve sportovním areálu na hřišti uskutečnil 6.ročník tenisového turnaje 4her o putovní pohár starosty obce Dražice.
Pan starosta turnaj zahájil přáním příjemných sportovních zážitků a štěstí ve hře. Jak je však „štěstí“ ošidné se účastníci přesvědčili už při úvodním losování párů, kdy jeden z nejzkušenějších plejerů Vlasta Stuchlík zřejmě využil svých hmatových schopností nebo snad při něm stálo skutečně štěstí?  Vylosoval si parťáka - známou firmu Petara Nováka, takže se už po losování zdálo, že není  o co hrát …. Opak byl však pravdou. 16 účastníků bylo rozlosováno do 8 dvojic, kteří nejprve bojovali ve dvou základních skupinách každý s každým. Poté následovala play-off, kdo prohrál odešel do sprch. Skalp dvojice Stuchlík-Novák však visel skutečně hodně vysoko, snad jenom ve finále je dokonale prověřila dvojice Honzů Radostů, která ukázala, že by už příští jaro mohlo dojít k sesazení Petara z trůnu. Po vyhodnocení a předání cen panem starostou proběhlo tradiční vítězné naplnění poháru  a dlouhá oslava, neboť celý den bylo krásně tenisově a během celého turnaje nedošlo k nejmenším problémům.  Vybraných 600,- za protesty a renonce jsme se rozhodli použít na financování příštího, již 7.ročníku turnaje.
PS : Na skupinové fotce to nejsou černoši, to jen aby jsme těžko rozeznali Honzu Pavlíků už zas bez vybojovaný sakuťácký čepice za bednu.
František Kotšmíd
Další fotodokumentaci naleznete zde.

Dnes je: 19.03.2019

Svátek slaví: Josef

kalendář událostí

Hlášení místního rozhlasu