Sdělení

Vyhodnocení 3. ročníku tenisového turnaje „O pohár kanceláře Petra Hervíře“

V sobotu 6.8.2016 se na hřišti TJ Dražice uskutečnil již třetí ročník tenisového turnaje „O pohár Agenturní kanceláře Petra Hervíře“ ve dvouhře.
Účastníci turnaje se sešli ráno v 8.00 hodin. Po přivítání a úvodním slově byli hráči rozlosováni do dvou skupin, ve kterých se hrálo systémem „každý s každým“. Na rozdíl od loňského úmorného vedra bylo letos příznivé počasí, ve kterém se hráčům hrálo mnohem lépe.
Po odehrání základní části turnaje postoupili hráči do „pavouka“ finálových bojů. Finalisté bojovali jako lvi a jeden druhému nedarovali zadarmo ani jeden míček.
Po celý den bylo pro účastníky turnaje připraveno občerstvení i nápoje.
Hrálo se o hodnotné ceny. Vítězové obdrželi poháry, sportovní vybavení a dárky. Hlavní výhrou pro vítěze byl navíc putovní pohár (který si po třetím vítězství v řadě odnesl „nečekaný“ a „překvapivý“ vítěz Petr Krásný domů a pro příští ročník bude putovní pohár nový) a vstupenky pro 2 osoby na Den otevřených sklepů v nádherné moravské vinařské obci Čejkovice. Hráči, kteří skončili na druhém a třetím místě dostali po jedné vstupence.
Po skončení turnaje a vyhlášení výsledků jsme ještě poseděli a slavili. Pohár byl několikrát naplněný šampaňským, dokonce i s jahodami a nechyběla tradiční tequila.
Počasí nám přálo, hráči si báječně zahráli, diváci skvěle fandili a všichni dobře pobavili, viděli výborné sportovní výkony a užili si krásný den.
Třetí ročník skončil, ať žije čtvrtý ročník!!
A jak to vlastně skončilo?
4. místo – Vlasta Stuchlík
3. místo – Petr Novák