Nohejbal

2017 Nohejbalový turnaj 2.9.2017 Dražice

V sobotu 2.září jsme za podpory obce Dražice uspořádali ve sportovním areálu turnaj trojic. Kvůli velmi špatnému pátečnímu počasí a ne moc dobré předpovědi na sobotu se z původně deseti přihlášených  týmů dostavilo pouze šest. V sobotu se ale počasí umoudřilo, a tak se mohlo hrát! Hrálo se systémem každý s každým a první čtyři postoupili do playoff.  Ve skupině jsme prohráli pouze s Planou a obsadili druhé místo. V playoff vítěz skupiny Planá porazila Roudnou a postoupila do finále. My jsme v semifinále hráli s Radkovem. Kluci se nás nezalekli a první set jasně vyhráli. Po prohraném prvním setu jsme zamíchali se sestavou a další dva sety patřily nám. Byli jsme ve finále. Tam jsme k našemu překvapení s přehledem porazili favorizovanou Planou a získali první místo! V boji o bronz Radkov porazil Roudnou a skončil na krásném třetím místě. Za Dražice hráli J. Samec, V. Kuchár, L. Zahajský a M. Vlček. Závěrem bych chtěl poděkovat všem, co mi pomohli s organizací a za sponzorské dary. Byli to: Obec Dražice, Jirka Novotný, Milan Cipra, Jirka Samec, Vladimír Kuchár, Roman Vačlena, ZAS Dražice a naši tenisté.

Jan Samec
Fotodokumentace zde.