Zápas v Oseku

Krajský přebor mužů

Osek TJ Dražice 6 : 0 (3 : 0)

Góly: 9. (pen.) a 46. Carda, 13. a 70. Říský, 16. a 65. Hosnedl.

Rozhodčí: Peterka - Lovětínský, Vican. Delegát: Brož. ŽK: 0:4 (Hojdar, Horka, D. Štecher, Stuchlík). Diváků: 80.

Sestavy: Osek: Hulínko – Kuneš, Krejčí, Baloušek, Brabec – Čapek (82. Budoš), Hoch, Mráz (78. Hanák), Hosnedl – Carda (88. Šůs), Říský. Trenér Jaroslav Voříšek.

Dražice: Baka – Bareš (47. P. Novotný), Horka, Hojdar, Vlašin – Hořejší, D. Štecher (72. Smutný), Veselý, Stuchlík – J. Štecher, Kromka. Hrající trenér Marian Horka.

Nejlepší hráči: celý tým – Horka

Na oseckou půdu zavítal sebevědomý celek Dražic, který nastoupil v totožné sestavě jako při domácí výhře s Milevskem (2:0). To Osek měl po výprasku v Protivíně co napravovat. Chuť si spravil dokonale, třetímu týmu tabulky nasázel šest gólů, o něž se postarala trojice Carda, Říský a Hosnedl. Uběhlo něco málo přes čtvrt hodiny a na světelném ukazateli skóre svítil stav 3:0! Již v 9. minutě zahrál při rohu domácích Hojdar ve výskoku rukou a nařízenou penaltu Martin Carda bezpečně proměnil. Za pět minut se prosadil i druhý útočník Oseka. Rychlý útok po levé straně zakončil nechytatelně Jakub Říský. Skvělý nástup domácích korunoval o chvilku později samostatným průnikem Sebastian Hosnedl, jenž se lehce zbavil obránce a ranou po zemi překonal Baku.

Sotva začal druhý poločas, přidal Carda čtvrtý gól a o vítězi nebylo pochyb. „Kluci odehráli zápas s velkým nasazením, dali do toho srdíčko a šli za vítězstvím. Nastoupili jsme opět v pozměněné sestavě a vyhráli zaslouženě,“ hodnotil vydařené vystoupení trenér Oseka Jaroslav Voříšek. Dražice sympaticky bojovaly až do konce, na hrot se posunul Horka a snažily se o korekci, ale na dobře chytajícího Hulínka si nepřišly. Otevřených zadních vrátek naopak využili Osečtí. Po hodině zvýšil Hosnedl po spolupráci s Hochem a na nečekaný půltucet uzavřel Říský.

Dnes je: 24.09.2017

Svátek slaví: Jaromír