Volejbalový turnaj žen 23.9.2017

Volejbalový turnaj v Dražicích se uskutečnil v letošním roce v pořadatelské režii starších žen pod záštitou obce Dražice. Za mlhavého podzimního dopoledne se v našem sportovním areále sešlo 7 ženských týmů. Dva týmy přijely z Týna nad Vltavou, dva z Bechyně, dva týmy postavily starší ženy Dražic („Švestky“ hrající v modrém a „Maliny“ hrající v červeném) a jeden mladší dražické ženy („Kecky“ hrající v růžovém). Už jen při pohledu na výšku některých hráček bylo jasné, že tentokrát to nebude žádná legrace. S myšlenkou „nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme“ (oba týmy starších žen hrály pouze v pěti), jsme se pustily do urputných bojů, které se rozehrály na dvou hřištích, antukovém a tartanovém. Tartanový povrch byl hlavně dopoledne velice zrádný, takže nebyla nouze o různé piruety a výkruty, o to radostnější bylo zjištění na konci turnaje, že jsme všechny přežily ve zdraví. Nakonec se ukázalo i sluníčko, takže jsme si všichni užili skvělý den i s večerní volnou zábavou. Dražické starší ženy obsadily čtvrté a sedmé místo (asi jsme se přece jen trošku zalekly), mladší ženy obsadily skvělé druhé místo za prvním týmem „Lamy“ z Týna nad Vltavou, které nás všechny převálcovaly svou přesnou hrou. Poděkování patří Jarce Salabové a Ivetce Stuchlíkové za práci při organizaci turnaje, rozhodčímu Jardovi Stuchlíkovi za nekompromisní verdikty a všem sponzorům za jejich finanční a materiální pomoc (Obec Dražice, Sakutus s.r.o., TJ Dražice, Martin Pavlát, Roman Vačlena, Jan Pavlík, Vlastimil Stuchlík). Fotografie z této akce naleznete v sekci Fotogalerie/2017-Volejbalový turnaj.

Volejbalový turnaj žen 23.9.2017 Volejbalový turnaj žen 23.9.2017 Volejbalový turnaj žen 23.9.2017

Dnes je: 19.10.2017

Svátek slaví: Michaela